domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0603C121F1GACTU
C0603C121F1GACTU
C0603C121F1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C121F1GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0603C121F1GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 120PF 100V NP0 0603
Product parameter
Part Number C0603C121F1GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 120PF 100V NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 159419 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.034" (0.87mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)