domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0603C150J5GACTU
C0603C150J5GACTU
C0603C150J5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C150J5GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0603C150J5GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number C0603C150J5GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4475420 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.034" (0.87mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série C hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména 399-1051-1 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 54 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Low ESL
Poruchovost - Detailní popis 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapacitní 15pF Aplikace General Purpose