C0603C224M4VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C224M4VACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C0603C224M4VACTU |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 0.22UF 16V Y5V 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C0603C224M4VACTU | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.22UF 16V Y5V 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1751553 pcs | Datový list | Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Tloušťka (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| teplotní koeficient | Y5V (F) | Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | C | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | 399-9048-2 C0603C224M4VAC C0603C224M4VAC7867 C0603C224M4VACTU-ND |
Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 54 Weeks | Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 0.22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) |
| kapacitní | 0.22µF | Aplikace | General Purpose |