domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0603C271K3GACTU
C0603C271K3GACTU
C0603C271K3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C271K3GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0603C271K3GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 270PF 25V NP0 0603
Product parameter
Part Number C0603C271K3GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 270PF 25V NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1288529 pcs Datový list Ceramic Chip
Kategorie Kondenzátory Napìtí - AC -
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance 270pF
Tloušťka (Max) C0G, NP0 Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Série C