domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0603C273J3RACTU
C0603C273J3RACTU
C0603C273J3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C273J3RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0603C273J3RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.027UF 25V X7R 0603
Product parameter
Part Number C0603C273J3RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.027UF 25V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 707928 pcs Datový list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.034" (0.87mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)