domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0603C361F5GACTU
C0603C361F5GACTU
C0603C361F5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C361F5GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0603C361F5GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 360PF 50V NP0 0603
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C0603C361F5GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 360PF 50V NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 107861 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.034" (0.87mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)