domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0603C392K8RACTU
C0603C392K8RACTU
C0603C392K8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C392K8RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0603C392K8RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 3900PF 10V X7R 0603
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C0603C392K8RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 3900PF 10V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1531173 pcs Datový list Ceramic Chip
Kategorie Kondenzátory Napìtí - AC -
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance 3900pF
Tloušťka (Max) X7R Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Série C