domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0805C100JDGACTU
C0805C100JDGACTU
C0805C100JDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C100JDGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0805C100JDGACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 0805
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number C0805C100JDGACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 562441 pcs Datový list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV)
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.055" (1.40mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série C hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména 399-7062-6 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 52 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace General Purpose