domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0805C151K5GACTU
C0805C151K5GACTU
C0805C151K5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C151K5GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0805C151K5GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number C0805C151K5GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 876503 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série C hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména 399-8026-1 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Low ESL
Poruchovost - Detailní popis 150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitní 150pF Aplikace General Purpose