domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0805C153M5RACTU
C0805C153M5RACTU
C0805C153M5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C153M5RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0805C153M5RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C0805C153M5RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 940181 pcs Datový list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)