C0805C181KCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C181KCGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C0805C181KCGACTU |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 180PF 500V NP0 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C0805C181KCGACTU | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 180PF 500V NP0 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 790532 pcs | Datový list | High Voltage C0G Dielectric, Commercial |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | C | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | C0805C181KCGAC C0805C181KCGAC7800 |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | High Voltage | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 180pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) | kapacitní | 180pF |