C0805C200C5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C200C5GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C0805C200C5GACTU |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 20PF 50V NP0 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | C0805C200C5GACTU | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 20PF 50V NP0 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 153870 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±0.25pF | Tloušťka (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |