domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0805C241F1GACTU
C0805C241F1GACTU
C0805C241F1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C241F1GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0805C241F1GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 240PF 100V NP0 0805
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C0805C241F1GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 240PF 100V NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 109781 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)