domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0805C331K1GACTU
C0805C331K1GACTU
C0805C331K1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C331K1GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0805C331K1GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C0805C331K1GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 747668 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)