domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0805C393K2RACTU
C0805C393K2RACTU
C0805C393K2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C393K2RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0805C393K2RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.039UF 200V X7R 0805
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C0805C393K2RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.039UF 200V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 706837 pcs Datový list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.043" (1.10mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)