C0805C682M2GEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805C682M2GEC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C0805C682M2GEC |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C0805C682M2GEC | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 324813 pcs | Datový list | ESD, COG Dielectric |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±20% | Tloušťka (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | C | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low ESL | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 6800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) | kapacitní | 6800pF |