domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0805F154K3RACTU
C0805F154K3RACTU
C0805F154K3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0805F154K3RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0805F154K3RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.15UF 25V X7R 0805
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C0805F154K3RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.15UF 25V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 378825 pcs Datový list FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.055" (1.40mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)