C1206C100JDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C100JDGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C1206C100JDGACTU |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | C1206C100JDGACTU | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 267776 pcs | Datový list | High Voltage C0G Dielectric, Commercial |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 1000V (1kV) |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | 0.069" (1.75mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | C | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Ostatní jména | 399-7072-2 C1206C100JDGAC C1206C100JDGAC7800 C1206C100JDGACTU-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 46 Weeks | Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | High Voltage |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 10pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| kapacitní | 10pF | Aplikace | General Purpose |