domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C101KDRACTU
C1206C101KDRACTU
C1206C101KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C101KDRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C101KDRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 100PF 1KV X7R 1206
(v amerických dolarech)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number C1206C101KDRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 100PF 1KV X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 224389 pcs Datový list High Voltage X7R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.053" (1.35mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)