domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C104F5JACAUTO
C1206C104F5JACAUTO
C1206C104F5JACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C104F5JACAUTO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C104F5JACAUTO
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.1UF 50V U2J 1206
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C1206C104F5JACAUTO Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.1UF 50V U2J 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64000 pcs Datový list U2J Dielectric, 10-50 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.053" (1.35mm)
teplotní koeficient U2J Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série C hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Low Dissipation Factor, Low ESL
Poruchovost - Detailní popis 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric)
kapacitní 0.1µF Aplikace Automotive