domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C124K4RACTU
C1206C124K4RACTU
C1206C124K4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C124K4RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C124K4RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.12UF 16V X7R 1206
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C1206C124K4RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.12UF 16V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 452862 pcs Datový list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.039" (1.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)