domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C154M5RACTU
C1206C154M5RACTU
C1206C154M5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C154M5RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C154M5RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C1206C154M5RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 503075 pcs Datový list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.039" (1.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)