domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C155K4PACTU
C1206C155K4PACTU
C1206C155K4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C155K4PACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C155K4PACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1.5UF 16V X5R 1206
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C1206C155K4PACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1.5UF 16V X5R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 397822 pcs Datový list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.039" (1.00mm)
teplotní koeficient X5R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)