domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C181F5GACTU
C1206C181F5GACTU
C1206C181F5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C181F5GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C181F5GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 180PF 50V NP0 1206
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C1206C181F5GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 180PF 50V NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102519 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)