domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C182MFRACTU
C1206C182MFRACTU
C1206C182MFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C182MFRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C182MFRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1800PF 1.5KV X7R 1206
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number C1206C182MFRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1800PF 1.5KV X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 248974 pcs Datový list Ceramic Chip
Kategorie Kondenzátory Napìtí - AC -
Napětí - Jmenovitá 1500V (1.5kV) Tolerance 1800pF
Tloušťka (Max) X7R Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série C