domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C200C5GACTU
C1206C200C5GACTU
C1206C200C5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C200C5GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C200C5GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 20PF 50V NP0 1206
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C1206C200C5GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 20PF 50V NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 124530 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±0.25pF Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)