domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C335M9PACTU
C1206C335M9PACTU
C1206C335M9PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C335M9PACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C335M9PACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 3.3UF 6.3V X5R 1206
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number C1206C335M9PACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 3.3UF 6.3V X5R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 298141 pcs Datový list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 6.3V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.071" (1.80mm)
teplotní koeficient X5R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)