domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C472JDRACTU
C1206C472JDRACTU
C1206C472JDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C472JDRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C472JDRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C1206C472JDRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 272027 pcs Datový list High Voltage X7R Dielectric, 500-3,000 (Commerical
Kategorie Kondenzátory Napìtí - AC -
Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV) Tolerance 4700pF
Tloušťka (Max) X7R Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série C