domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C682F2GEC
C1206C682F2GEC
C1206C682F2GEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C682F2GEC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C682F2GEC
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G 1%
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number C1206C682F2GEC Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G 1% Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 143181 pcs Datový list ESD, COG Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série C hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Low ESL Poruchovost -
Detailní popis 6800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitní 6800pF