domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C683F3GACTU
C1206C683F3GACTU
C1206C683F3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C683F3GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C683F3GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.068UF 25V NP0 1206
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C1206C683F3GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.068UF 25V NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23178 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.053" (1.35mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)