domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206C684M5REC
C1206C684M5REC
C1206C684M5REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206C684M5REC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206C684M5REC
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20%
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number C1206C684M5REC Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20% Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 228823 pcs Datový list ESD, X7R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.043" (1.10mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série C hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.68µF