domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206F334M1RACTU
C1206F334M1RACTU
C1206F334M1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206F334M1RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206F334M1RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number C1206F334M1RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 351231 pcs Datový list FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.069" (1.75mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)