C1206X104F4HACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206X104F4HACAUTO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C1206X104F4HACAUTO |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 1206 0.1F 16V ULTRA STAB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C1206X104F4HACAUTO | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1206 0.1F 16V ULTRA STAB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 92430 pcs | Datový list | FT-CAP, Ultra Stable, X8R Dielectric |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| teplotní koeficient | X8R | Velikost / Rozměry | 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) |
| Série | FT-CAP | hodnocení | AEC-Q200 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 36 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low ESL, Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 0.1µF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) | kapacitní | 0.1µF |