C1206X154JMREC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206X154JMREC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C1206X154JMREC |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 1206 150NF 63V X7R 5% |
Product parameter
| Part Number | C1206X154JMREC | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1206 150NF 63V X7R 5% | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 85479 pcs | Datový list | ESD, X7R Dielectric |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | 0.073" (1.85mm) |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) |
| Série | X | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 0.15µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) | kapacitní | 0.15µF |