domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1206X223KDRACTU
C1206X223KDRACTU
C1206X223KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206X223KDRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1206X223KDRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1206
(v amerických dolarech)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Part Number C1206X223KDRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 777332 pcs Datový list HV FT-CAP, X7R Dielectric, Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.075" (1.90mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Série HV FT-CAP hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména 399-6768-2
C1206X223KDRAC
C1206X223KDRAC7800
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 50 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination, High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 0.022µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapacitní 0.022µF Aplikace Boardflex Sensitive