C1206X682F2GEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1206X682F2GEC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C1206X682F2GEC |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G 1% |
Product parameter
| Part Number | C1206X682F2GEC | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G 1% | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 75097 pcs | Datový list | ESD, COG Dielectric |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.039" (0.98mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) |
| Série | X | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | Low ESL, Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 6800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) | kapacitní | 6800pF |