domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1210C102MGRACTU
C1210C102MGRACTU
C1210C102MGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1210C102MGRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1210C102MGRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
(v amerických dolarech)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Part Number C1210C102MGRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 316399 pcs Datový list High Voltage X7R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.061" (1.55mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)