domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1210C111GCGACTU
C1210C111GCGACTU
C1210C111GCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1210C111GCGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1210C111GCGACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 110PF 500V NP0 1210
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number C1210C111GCGACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 110PF 500V NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 89098 pcs Datový list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±2% Tloušťka (Max) 0.075" (1.90mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)