domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1210F475M4RACTU
C1210F475M4RACTU
C1210F475M4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1210F475M4RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1210F475M4RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number C1210F475M4RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 274350 pcs Datový list FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.055" (1.40mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)