domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1808V683KDRACTU
C1808V683KDRACTU
C1808V683KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1808V683KDRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1808V683KDRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1808
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Part Number C1808V683KDRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 501687 pcs Datový list ArcShield High Volt X7R
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.085" (2.15mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)