domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812C102JDGACTU
C1812C102JDGACTU
C1812C102JDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812C102JDGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812C102JDGACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1812
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number C1812C102JDGACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62601 pcs Datový list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV)
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.061" (1.55mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série C hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 399-7262-1 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 1000pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapacitní 1000pF Aplikace General Purpose