domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812C103JCGACTU
C1812C103JCGACTU
C1812C103JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812C103JCGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812C103JCGACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 10000PF 500V NP0 1812
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number C1812C103JCGACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 10000PF 500V NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 100372 pcs Datový list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.106" (2.70mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)