domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812C152KDRACTU
C1812C152KDRACTU
C1812C152KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812C152KDRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812C152KDRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1500PF 1KV X7R 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number C1812C152KDRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1500PF 1KV X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 94806 pcs Datový list High Voltage X7R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.071" (1.80mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)