domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812C223MDRACTU
C1812C223MDRACTU
C1812C223MDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812C223MDRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812C223MDRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number C1812C223MDRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 126969 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV)
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.071" (1.80mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)