domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812C474K2RACTU
C1812C474K2RACTU
C1812C474K2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812C474K2RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812C474K2RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.47UF 200V X7R 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number C1812C474K2RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.47UF 200V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 133158 pcs Datový list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.073" (1.85mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)