domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812C563M2RACTU
C1812C563M2RACTU
C1812C563M2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812C563M2RACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812C563M2RACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number C1812C563M2RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 172086 pcs Datový list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.043" (1.10mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)