domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1812X104F3JACAUTO
C1812X104F3JACAUTO
C1812X104F3JACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1812X104F3JACAUTO s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1812X104F3JACAUTO
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.1UF 25V U2J 1812
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number C1812X104F3JACAUTO Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.1UF 25V U2J 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30443 pcs Datový list FT-CAP, U2J Dielectric 10-50 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.043" (1.10mm)
teplotní koeficient U2J Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série FT-CAP hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Poruchovost - Detailní popis 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric)
kapacitní 0.1µF Aplikace Automotive, Boardflex Sensitive