domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C1825C511KZGACTU
C1825C511KZGACTU
C1825C511KZGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C1825C511KZGACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C1825C511KZGACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 510PF 2.5KV NP0 1825
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number C1825C511KZGACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 510PF 2.5KV NP0 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72929 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2500V (2.5kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.061" (1.55mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)