domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C2225C152KGRACTU
C2225C152KGRACTU
C2225C152KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C2225C152KGRACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C2225C152KGRACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1500PF 2KV X7R 2225
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number C2225C152KGRACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1500PF 2KV X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40048 pcs Datový list High Voltage X7R Dielectric
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV)
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.071" (1.80mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)