domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C321C752K2G5TA
C321C752K2G5TA
C321C752K2G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C321C752K2G5TA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C321C752K2G5TA
Výrobce KEMET
Popis CAP CER RAD 7.5NF 200V C0G 10%
Product parameter
Part Number C321C752K2G5TA Výrobce KEMET
Popis CAP CER RAD 7.5NF 200V C0G 10% Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 367466 pcs Datový list Goldmax, C0G 300 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) -
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Série Goldmax, 300 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Rozestup vývodù 0.250" (6.35mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.260" (6.60mm) Funkce Low ESL
Poruchovost - Detailní popis 7500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapacitní 7500pF Aplikace General Purpose